Pereiti prie turinio

Aistė Tunaitytė. Supratau, kad nebegalima delsti ir nusprendžiau išbandyti pati. Deja, tai kainuoja, reikia turėti kur palikti vaikus, ne kiekviena šeima gyvena mieste, kur toks klubas yra.

lieknėjimo rekordas mesti svorį ir jo išlaikyti

Daugiau nuotraukų 2 Lrytas. Kiekvienoje dietoje reikėjo atsisakyti tam tikrų produktų.

Keisčiausios poros pasaulyje

Pavyzdžiui, laikantis baltymų dietos, meniu neturi būti vaisių ir daržovių, bet man kartais jų labai norėjosi, todėl ilgai neištvėriau. Esu ir badavusi, tačiau vėliau numesti kilogramai sugrįžo dvigubai. Internete pamačiau pažįstamo nuotrauką, kurioje buvo matyti, kad jis labai sulieknėjo.

lieknėjimo rekordas como utilizar eco slim

Jis atrodė tarsi būtų numetęs ne tik 20 kilogramų, bet ir 20 metų pajaunėjęs. Kaip vėliau išaiškėjo, jo paslaptis buvo Stokholmo dieta. Supratau, kad nebegalima delsti ir nusprendžiau išbandyti pati. Kai vienoje tokioje pamačiau savo pažįstamą, suvokiau, kad visa tai vyksta iš tikrųjų.

lieknėjimo rekordas 35 ir reikia mesti svorį

Neturėjau jokių problemų laikytis nurodymų. Jauti, kad planas parengtas profesionalų — pagalvota, kad nejausčiau bado, bet tuo pačiu metu svoris krito kasdien.

lieknėjimo rekordas hula hooping numesti svorio

Jau per pirmą savaitę numečiau 5 kilogramus — mačiau, kad Stokholmo dieta yra metodas, kuris duoda greitų rezultatų. Aš turėjau išsikeltą tikslą ir jo siekiau. Dabar su manimi įvyko neįtikėtini pasikeitimai — numečiau 46 kilogramus ir jaučiuosi kaip naujas žmogus.

Vyras atvirauja, kad pastarieji bandymai nepavyko dėl noro sulieknėti tik dietos pagalba.

Aš negalėjau net įsivaizduoti, kad man pavyks numesti tiek daug svorio! Aš galiu tik rekomenduoti — nedvejokite ir lieknėjimo rekordas patys!

lieknėjimo rekordas ar egzistuoja riebalų deginimo zona