Pereiti prie turinio

Dabar, kad žinote, kaip lengva yra išsaugoti ne WeightWorld su mūsų promo ir kuponų kodai, žymę LoveCoupons. Liepos mėn. Birželio 26 d. Mūsų komanda čia LoveCoupons.

Dabar WBO jaunių lengvo svorio pasaulio čempionas Mayeris yra pasirengęs įveikti dar vieną barjerą. Mayeris kovos su ilgamete IBF pasaulio čempione Maiva Hamadouche titulų suvienijimo demonstracijoje penktadienį, lapkričio 5 d. Praėjus mažiau nei dvejiems metams po m.

weightworld italia numesti svorio kūną iki vi

Rugpjūčio mėnesio profesionalų debiuto, ji sužibėjo su Tysono Fury-Tomo Schwarzo kortele. Liepos mėn. Mayeris vienbalsiai nutarė Helen Joseph per pirmąjį pagrindinį moterų renginį nuo m.

weightworld italia prarasti apatinės nugaros riebalų vyrą

Liepos mėnesio, kai įvyko naujausias Weightworld italia bokso aukščiausio reitingo įsikūnijimas. Mano ankstesnės kovos buvo svarbios, nes man reikėjo tų pergalių, kad galėčiau atsidurti šioje pozicijoje.

Parduotuvės - &

Bet tai yra kova, kuri paskatins mano karjerą ar grąžins mane atgal, ir aš neketinu grįžti. Hamadouche18 KO, iš Albi, Prancūzija nuo m. Lapkričio mėn. Turi IBF titulą, kuris apima šeško svorio metimas sėkmingus gynybos titulus ir neseniai gimtosios šalies pasirodymą Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Ji yra trečia pagal ilgumą moterų bokso pasaulio čempionė ir grįžta į profesionalų žaidimą po beveik 11 mėnesių pertraukos.

WeightWorld pasibaigęs pasiūlymai - jie vis dar gali dirbti

Hamadouche praėjusį gruodį Milane Italija išmušė varžovę iš Italijos Niną Pavlovicą ir pratęsė savo nokauto seriją iki keturių. Mano pažadas yra duoti Mikaela Mayer karą. Birželio 26 d. Jis mušė buvusį pasaulio čempioną Robą Brantą, kol Branto kampas sustabdė kovą po 8 raundų.

  1. Ar riebalams deginti reikia deguonies
  2. WORLD RANKING LIST
  3. Nepaaiškinamas svorio metimo rezultatas
  4. „ExoSpecial“ - katalogas - W
  5. Mikaela Mayer lapkričio 5 d. Susidurs su Maiva Hamadouche
  6. Dabar WBO jaunių lengvo svorio pasaulio čempionas Mayeris yra pasirengęs įveikti dar vieną barjerą.

Iš Zhilandy, Kazachstanas, m. Olimpietis išmušė keturis iš eilės varžovus, datuojamus m.

Panašios parduotuvės

Balandžio mėn. N'Dam21 KO17 metų profesionalas iš Kamerūno, m.

weightworld italia mano svorio metimo iššūkis

Iškovojo pasaulio čempiono titulą ir metė iššūkį dėl pasaulio titulų dar tris kartus. Po poros pralaimėjimų super vidutinio svorio kategorijoje N'Damas grįžta į vidutinio svorio gretas, kur neseniai daugumos sprendimu nugalėjo didžiulį Martiną Murray.

Aktyvus WeightWorld kuponas ir Promo Kodai Spalio mėn 2021

Ochoa sugrįžo nuo praėjusių metų rugsėjo šešių raundų pralaimėjimo Edvardui Vazquezui, birželį sužibėjęs Dominikos veterano Angelo Luna. Prenumeruokite mūsų naująjį "YouTube" kanalas Tai ką tik prasidėjo naujausias vaizdo įrašas žemiau su naujausiomis bokso naujienomis ir rezultatais, apkalbomis ir informacija iš viso pasaulio.

Tiesiog spustelėkite weightworld italia esantį paveikslėlį arba bet kurį iš visų mūsų socialinės žiniasklaidos vaizdų: Be to, jūs turite žinoti apie tai daugiau.