Pereiti prie turinio

Tačiau išbandžiusios įvairius papildus, įvairias dietas merginos ir moterys neretai nusivilia, taigi reikia labai atidžiai žiūrėti, ką vartojame, ką dedame į burną. Šiame straipsnyje pasidalinsiu kai kuriais psichologiniais pastebėjimais, kurie tikiu, kad padės Jums išsaugoti viltį, tęsti savo pradėtus pokyčius, o jeigu bandėte sulieknėti ir nepavyko — grįžti prie išsikeltų tikslų, ieškoti naujų asmeninių būdų, kaip spręsti antsvorio, nutukimo problemas. Daugelis bikinio grožio prisiekia drėgnu sportu. Kita laidos pašnekovė — sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė lieknėjo triskart. Svorio priaugau, kaip nekeista, po vestuvių, per metus. O didinti reikėtų daržovių ir grūdinių produktų kiekį.

SVORIO KOREKCIJA JAUNIMUI

Bet neretai tik stipriai pablogėjusi sveikata ir savijauta tampa paskata mesti priaugtus kilogramus. Tie, kas bent kartą yra laikęsi dietų ar sveikos mitybos taisyklių, žino, kaip nelengva yra sulieknėti.

Žmonės, kurie išgyveno mirtį

Be didelių valios pastangų ir sąmoningumo neretai reikia dar ir išmintingo mokytojo, trenerio, motyvatoriaus, guru, — kaip bepavadinsi, žmogaus, kuris padės, prižiūrės, palaikys ir pamokys.

Ir kam jie už tai jaučiasi dėkingi? Teatro ir kino aktorei Larisai Kalpokaitei sveikata priminė, kad ji ne amžina. O to priežastis buvo gerokai užaugęs svoris.

  • Rekomenduojamos Stovyklos Svorio metimo stovykla Misisipė Sveiką svorio praradimą šiaurės karolina Menu Tinkami ir sveiki svorio stebuklai: paleiskite sveiką ir liekną pavasarį.
  • Svorio kritimo iššūkio nugalėtojai
  • Quinoa svorio metimo istorijos
  • Lieknėjimas po keturiasdešimties: šie patarimai gali padėti | angliskai.lt
  • Regvita 40 m.

Larisa Kalpokaitė Svoris aktorei pradėjo augti, kai po sūnaus traumos lieknėjimo išgyvenimas, aštuoniolika metų rūkiusi, metė šį žalingą įprotį. Paskui prisidėjo kiti gyvenimiški iššūkiai: reikėjo rūpintis sunkiai sergančia mama, paskui lieknėjimo išgyvenimas savo mylima mokytoja, tad laiko sau tiesiog nelikdavo.

lieknėjimo išgyvenimas

Netikėtai lyg iš gausybės rago pasipylė ir taip ilgai svajoti darbai teatre, televizijoje, kine. Net į kolegų raginimus pasirūpinti sveikata Larisa ilgai mojo ranka, nors nebegalėdavo jau net kelių metrų paeiti neuždususi. Kai galų gale kreipėsi pas gydytojus, pasak Larisos, ji atrodė klaikiai nuvargsi, nelaiminga, išsekusi, labiausiai tinka apibūdinimas — kaip nuvarytas arklys.

Prenumeruok

Pagaliau patekusi į gero gydytojo rankas, aktorė numetė kelias dešimtis kilogramų svorio ir atsikratė daugumos sveikatos problemų. Pirmus metus lanksčiau nuo poliklinikos prie poliklinikos, nuo gydytojo prie gydytojo, kol pokyčiai prasidėjo.

Jie buvo labai sunkūs. Dabar moteris jaučiasi puikiai, rūpinasi savimi ir nusiteikusi daugiau neapleisti savo sveikatos.

lieknėjimo išgyvenimas

Kita laidos pašnekovė — sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė lieknėjo triskart. Bet tik trečias kartas buvo lemtingas.

lieknėjimo išgyvenimas

Ji vis dar negali sulaikyti ašarų, kai prabyla apie tai, kaip jautėsi ir ką išgyveno prieš devynetą metų. Vyro mama tuo metu sunkiai susirgo ir tiesiog akyse geso, Vaida laukėsi kūdikio ir tiesiog neturėjo nei jėgų, nei noro savimi rūpintis.

lieknėjimo išgyvenimas

Kai priaugo trisdešimt kilogramų — nustojo net ir svertis. Reikėjo nemažai laiko, kad pamiltų save ir išmoktų nekimšti į save bet ko, o maitintis sveikai. Ilgainiui pagalbos ėmė prašyti draugės, kolegės.

lieknėjimo išgyvenimas

Vaida, iki tol dirbusi didelių įmonių projektų vadove, ėmė vesti sveikos mitybos kursus. Feisbuke ir instagrame ją seka per šimtas tūkstančių žmonių.

Temos, straipsniai, įmonės

Kai vieną dieną pamatė, jog svarstyklės rodo arti kilogramų, laidų ir renginių vedėjas Vitalijus Cololo suvokė, kad kažką reikia keisti. Tačiau kankinti save ir valgyti neskaniai — ne jo būdui.

  • Rita Zykienė.
  • Ar provigilas padeda numesti svorio
  • Svorio netekimo konsultanto interviu klausimai
  • Laidoje „Visi mes žmonės“ – garsenybių lieknėjimo paslaptys | Žmonėangliskai.lt
  • Paprastai padaroma šventinė šukuosena VIDEO - Kuo pavojingos dietos, kurios žada didelį numestų kilogramų kiekį per trumpą laiką?

Per kelis kartus jis atsikratė beveik penkiasdešimties kilogramų ir dabar svajoja apie šuolį su parašiutu. Laida apie žmones ir jų gyvenimo istorijas — sekmadienį

lieknėjimo išgyvenimas