Pereiti prie turinio

Apsižiūriu tada aš save veidrodyje ir nu yra yra tas celiulitas ir jeigu jis matosi per visas kelnes, timpas, sijonus, sukneles, tai blyn, gi nesmagu žmonėms po nosimi kišti. Turiu aš ją senokai, dar nuo tada kai svajojome apie karščius, tai nelabai tada patiko teptis. Pirmiausia, pastebėjau, kad mano kelnės ir džinsai nebėra aptemti: aplink šlaunis apimtys sumažėjo. Produkto dangtelis neatsisuka, tik atsikemša, tačiau naudoti serumą nekyla jokių problemų, ir manau bus paprasta ir lengva iškrapštyti priemonės likučius lauk.

Pašalina toksinus ir skysčių perteklių.

Mano nuomonė: Kremas gelinės-kreminės tekstūros, greitai įsigeria į odą, nelieka lipnumo pojūčio, turi lengvą šaldomąjį poveikį šaldomasis poveikis jaučiamas stipriau po kūno šveitimo, bet ištverti galima. Dabar apie efektą: kaip ir buvo parašyta, aš naudojau du kartus per dieną pilvo srityje. Pilvo oda sustangrėjo, celiulitas tapo mažiau matomas, bet riebalų sluoksnis nesumažėjo. Tiesa, kremo man užteko tik dviem savaitėms.

Mažina riebalinį audinį. Gali padėti sumažinti kūno apimtis.

Serumo sudėtis papildyta žaliosios kavos ekstraktu, kofeinu, Purisoft ir Intenslim veikliųjų medžiagų deriniais, kurie stimuliuoja limfos cirkuliacija ir skatina riebalinių ląstelių deginimą.

Aš nesu sudėčių nagrinėtoja, jūs tą žinote, pateikiu tik dėl bendros info, tiems, kuriems rūpi.

  • Thermo fat burner - kainos nuo € (4) | Kainalt
  • Bally svorio netekimas patarimai
  • Greitas svorio kritimas aplink juosmenį
  • Беккер заглянул в справочник Управления общей бухгалтерской отчетности США, но не нашел в нем ничего похожего.
  • EVELINE COSMETICS
  • Lygaus užpakalio paieškos su šaldančiu "Eveline Slim Extreme 4D" kūno serumu - Veni Vidi
  • Kova su celiulitu tęsiasi su Eveline kremais | Lithuanian Beauty Blog
  • Riebalų degintojai quemador de grasa

Bet nu žinokit net plaukai stojosi nors jie ir šiaip visada volume up, tai gal ne dėl to nurašinėjant visus tuos alkoholius, platų spektrą visų konservantų, formaldehidinių produktų ir t.

Mes išsilyginsim, mes būsim stangrūs, mes būsim geri! Kremas nėra labai tirštas, nelipnus ir greitai susigeria.

Man labiausiai patinka kvapas. Nes mentolis susimaišo su kava ir gaunasi kažkas tokio įdomaus.

Mergina nuotraukoje su džinsais, o jie mato celiulitą!

Priemonė tikrai labai smarkiai šaldo. Turiu aš ją senokai, dar nuo tada kai svajojome apie karščius, tai nelabai tada patiko teptis.

eveline lieknėjimas

Patogus ir pilkos spalvos dangtelis, po kuriuo slepiasi nedidelė, priemonės dozavimui skirta anga. Produkto dangtelis neatsisuka, tik atsikemša, tačiau naudoti serumą nekyla jokių problemų, ir manau bus paprasta ir lengva iškrapštyti priemonės likučius lauk. Liekninamasis produktas baltas, gana skystas.

eveline lieknėjimas

Tirštumu labai primena losjoną, tačiau vis vos tirštesnis, tad sakyčiau, kad produktas yra tarpinis variantas tarp kremo ir losjono. Produkto nenaudojau du kartus per dieną, kaip rekomenduoja gamintojas.

Netikiu ir viskas Nors spirgu tari nesavame kailyje, kaip noriu daugiau pajudėti, man šiuo metu apribotas fizinis aktyvumas, todėl norėdama išsaugoti kūno linijas, griebiuosi lengviausio kelio: liekninamųjų kūno kremų ir serumų. Kompleksas Intenslim mažina riebalų sankaupas ypač pilvo srityje.

Jo nenaudojau ir kasdien. Šį produktą ant probleminių kūno vietų, šlaunų, sėdmenų, pilvo ir šonų skirsčiau ir masažavau kartus per savaitę. Tik pasitepus kūno kremu praktiškai nieko nesijaučia, tačiau po keliolikos sekundžių ant kūno imu jausti nestiprų šaldomąjį efektą.

Popular Posts

Tai toli gražu nėra arktinis šaltis, kaip anksčiau bandytame Eveline gaminyje. Tai lengvas kūno vėsinimas, tad manau produktas būtų tiesiog nuostabus po ilgų saulės vonių kūno atgaivinimui ir atvėsinimui. Kaip ir gamintojas pažadėjo, maždaug po 4 savaičių ėmiau pastebėti liekninamąjį efektą.

eveline lieknėjimas

Pirmiausia, pastebėjau, kad mano kelnės ir džinsai nebėra aptemti: aplink šlaunis apimtys sumažėjo. Manyčiau, kad iš ties sulieknėjau vienu drabužių dydžiu! Mano nuomonė: Kremas gelinės-kreminės tekstūros, greitai įsigeria į odą, nelieka lipnumo pojūčio, turi lengvą šaldomąjį poveikį šaldomasis poveikis jaučiamas stipriau po kūno šveitimo, bet ištverti galima.

eveline lieknėjimas

Dabar apie efektą: kaip ir buvo parašyta, aš naudojau du kartus per dieną pilvo srityje. Pilvo oda sustangrėjo, celiulitas tapo mažiau matomas, bet riebalų sluoksnis nesumažėjo. Tiesa, kremo man užteko tik dviem savaitėms.

eveline lieknėjimas

Manau jeigu dar galios nuolaida, nusipirksiu dar vieną kremo pakuotę.