Anglų kalbos kursai

Siūlome platų anglų kalbos mokymo paslaugų spektrą. Siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl visi kursai yra pritaikomi asmeniškai Jums, nepriklausomai nuo pasirinktos mokymosi krypties ar būdo.

Kvalifikuota mokytoja dirbs su Jumis asmeniškai, tad pradėsite nuo Jums priimtino anglų kalbos žinių lygio. Pamokos vyksta pagal individualų tvarkaraštį sutartu laiku.

Jei nerandate Jums tinkamos paslaugos, pasakykite mums ko Jums reikia, ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Individualūs bendrinės anglų kalbos kursai

Kursai skirti pagilinti bendrinės anglų kalbos žinias. Pamokų metu tobulinsite savo kalbėjimo, skaitymo, ir klausymo įgūdžius. Mokysitės anglų kalbos gramatikos ir taisyklingo tarimo. Išmoksite bendrauti angliškai.

Individualūs verslo anglų kalbos kursai

Pamokų metu praturtinsite savo anglų kalbos žinias verslo srityje. Kiekviena verslo šaka turi savitą terminologiją, tad siūlome galimybę gilintis į Jums aktualios verslo srities terminologiją.

Grupiniai kursai įmonėms

Kursai skirti įmonėms, siekiančioms kelti savo darbuotojų kvalifikaciją anglų kalbos srityje. Kursų trukmė, tematika, ir kaina yra sutartinės. Galima užsakyti ir vienos dienos seminarus. Pamokos gali vykti įmonės patalpose.

Grupiniai kursai asmenims

Grupės sudaromos iš 4 - 6 asmenų pagal pageidaujamą kalbos lygį ir tematiką. Mokydamiesi grupėse gaunate galimybę bendrauti ne tik su mokytoja, bet ir su kitais žmonėmis, todėl šie kursai rekomenduojami norintiems išmokti bendrauti gyvai.

Pokalbių klubas

Šie kursai nuo įprastų skiriasi tuo, kad pamokos nėra dėstomos nuosekliai. Užsiėmimų metu žiūrimi filmai, skaitoma literatūra, ir vyksta diskusijos vidutinio sudėtingumo ir sudėtingomis temomis. Rekomenduojama pažengusiems kalbėtojams.

Pasiruošimas IELTS egzaminui

IELTS tai tarptautiniu mastu pripažįstamas anglų kalbos žinių testas, kurio metu tikrinamos klausymo, skaitymo, rašymo, ir kalbėjimo žinios. Testo rezultatai pripažįstami daugelyje pasaulio mokymo institucijų, bei darboviečių. Kurso metu dirbama su specialiai IELTS testui paruošta medžiaga, atliekami pratimai. Daugiau informacijos apie testą Britų tarybos internetinėje svetainėje.

Anglų kalba ieškantiems darbo

Padėsime pasiruošti darbo interviu anglų kalba. Mokysitės atsakyti į darbdavio klausimus, rašyti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką. Gilinsite anglų kalbos žinias Jūsų specializacijos srityje. Kursai skirti turintiems vidutines anglų kalbos žinias.

Anglų kalba abiturientams

Kursai skirti abiturientams, ketinantiems laikyti anglų kalbos egzaminą. Pamokų metu atliekama daug klausymo, gramatikos, ir skaitymo užduočių, rašomi rašto darbai, atliekamos kalbėjimo užduotys, padėsiančios pasiruošti kalbėjimo įskaitai. Kursai gali būti grupiniai arba individualūs.

Anglų kalba buhalteriams

Kursai apima 15 - 20 pamokų (30 - 40 akademinių valandų). Pamokos yra dėstomos pagal specializuotą buhalterijos literatūrą. Pamokų metu mokomasi terminologijos, atliekamos klausymo, kalbėjimo užduotys. Rekomenduojama turėti geras bendrinės anglų kalbos žinias, nes gramatika nėra kursų dalis.